MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 13429199
nr 1342 9199
Matsalsskåp
Gustaviansk stil. Bredd: 121, djup: 46 cm, höjd: 158 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:52:15
19/8 14:25:10
Den Gustavianska stilen